سوالات متداول

سوال : چرا باید آپارسام رو ، رو گوشیم داشته باشم ؟ آپارسام چه کمکی بهم میکنه ؟

جواب : آپارسام یک پلت فرم جامع گردشگری ، ثبت و معرفی مشاغل و کسب و کارها و اماکن شهری و رفع نیازمندی های روز مره است و با داشتن آپارسام روی گوشی خود دیگه نیاز نیست از کسی آدرس مکان مورد نیاز یا نشانی کسب و کاری که بهش نیاز داریم رو بپرسیم . همچنین میتونیم اگر خودمون صاحب کسب و کاری هستیم با ثبت کسب و کار خود در آپارسام براحتی و بصورت رایگان شغل خود را به همشریان خودمون و همچنین گردشگران معرفی و تبلیغ کنیم و براحتی با آنها در ارتباط باشیم .

سوال : چگونه میتونم یک مکان یا کسب و کار رو در آپارسام ثبت کنم ؟

جواب : برای ثبت یک مکان یا کسب و کار در آپارسام ، اول باید اپلیکیشن آپارسام رو از سایت آپارسام به نشانی www.aparsam.com و یا کافه بازار برای سیستم عامل اندروید و از آی اپس برای سیستم عامل ios دانلود و نصب کنید . سپس بعد از ایجاد حساب کاربری و ورود به اپلیکیشن ، با لمس بنر راهنمای استفاده از آپارسام ، میتونید جزئیات و مراحل نصب رو بصورت گام به گام ملاحظه کنید .

سوال : چگونه میتونم یه مکان یا کسب و کاری رو در آپارسام پیدا کنم ؟

جواب : در صفحه ی اصلی آپارسام در نوار پایینی صفحه یک قسمت جستجو قرار داره که با لمس اون و تایپ مکان یا شغل مورد نظر میتونید براحتی به اطلاعات و آدرس و عکس های مکان یا شغل مورد نظر دسترسی داشته باشین .

سوال : اگر در مکان یا کسب و کاری که جستجو کردم مشکلی بود یا ایرادی داشت چطور میتونم گزارش کنم ؟

جواب : با ورود به داخل صفحه ی اختصاصی هر مکان یا کسب و کار یه گزینه به شکل یه هشت ضلعی کوچیک قرمز رنگ وجود داره که با انتخاب اون میتونید تخلفات و مشکلات اون مکان یا کسب و کار رو گزارش کنید تا توسط تیم پشتیبانی آپارسام بررسی و رفع ایراد بشه .

سوال : اگر مکان یا کسب و کار خودم رو در آپارسام ببینم در حالی که من اون رو ثبت نکردم چیکار باید بکنم ؟

جواب : با ورود به داخل صفحه ی اختصاصی هر مکان یا کسب و کار یه گزینه به شکل یه هشت ضلعی کوچیک قرمز رنگ وجود داره که با انتخاب اون میتونید نسبت به اون مکان یا کسب و کار ادعای مالکیت بکنید و موضوع رو به تیم پشتیبانی آپارسام ارسال کنید تا پس از بررسی و انجام مراحل لازم مالکیت صفحه ی معرفیه اون مکان یا کسب و کار به شما انتقال پیدا کنه .

سوال : اگه یه مکان یا کسب و کاری رو پسندیدم چجوری میتونم اعلام کنم و با دوستام به اشتراک بذارم ؟

جواب : در صفحه ی اختصاصی هر مکان یا کسب و کار میتونید نظراتتون رو ثبت کنید و به اون مکان یا کسب و کار امتیاز بدین . همچنین میتونید تو همین صفحه با لمس آیکون اشتراک گذاری ، اون مکان یا کسب و کار رو با دوستان و عزیزانتون به اشتراک بذارید . شما میتونید با لمس گزینه ی دنبال کردن جزء دنبال کننده های اون مکان یا کسب و کار باشید و هر موقع که مالک اون مکان یا کسب و کار اطلاعیه ای برای دنبال کننده هاش بفرسته شما نیز اون رو دریافت کنید .

سوال : چگونه میتونم بعد از ثبت اطلاعات مکان یا کسب و کار خود در آپارسام ، اون رو ویرایش کنم ؟

جواب : در قسمت گزینه ها ، گزینه ای با عنوان " کسب و کار های من " وجود داره که میتونی با لمس اون گزینه و ورود به قسمت " ویرایش اطلاعات 

" ویرایش مورد نظر رو انجام بدین .

سوال : من رمز عبور خودم رو فراموش کردم . چکار باید بکنم ؟

جواب : در صفحه ی اول ورود به آپارسام گزینه ای با عنوان " رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ " گذاشته شده است که در موقع فراموش کردن رمز عبور با لمس اون گزینه ، میتونید از طریق پیامک رمز عبور خود رو بازیابی کنید .

سوال : چطور میتونم با پشتیبانی آپارسام در ارتباط باشم ؟

جواب : میتونید در قسمت گزینه ها ، گزینه ی " تماس با پشتیبانی " رو انتخاب کرده و نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خودتون رو مطرح کنید و یا با هر یک از واحد های آپارسام که میخاین ارتباط بگیرین .

همچنین شماره تماس 09909179765 در ساعات اداری پاسخگوی شماست .  

سوال : منابع نرخ ارز و سکه و قیمت خودروها از کجاست ؟

جواب : تمامی قیمت های خودروها و نرخ ارز و سکه از وب سایت آخرین خبر با لینک زیر اخذ می شود.

http://akharinkhabar.ir/